
-9%
- Готово до відправки
- Код: 32099
55x10x27,5 Ролик паска приводного Lada Priora, Kalina 1.4/1.6 10.04- 32099 CAFFARO
406 ₴
369 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
55x10x27,5 Ролик паска приводного Lada Priora, Kalina 1.4/1.6 10.04- 32099 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 320-99 |
| Сумісність з моделлю | Priora |
| Ширина | 28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 369 ₴


