
-9%
- Готово до відправки
- Код: 3737
80x10x25,5 Ролик паска приводного Fiat Bravo/Marea 96-/Lansia Lybra 00- 3737 CAFFARO
419 ₴
380 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
80x10x25,5 Ролик паска приводного Fiat Bravo/Marea 96-/Lansia Lybra 00- 3737 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 37-37 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Coupe |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 380 ₴


