
-9%
- Готово до відправки
- Код: 130091010
Шків колінвала Citroen Saxo, Peugeot 106 1.5D 94-00 130091010 AUTOMEGA
1 030 ₴
936 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шків колінвала Citroen Saxo, Peugeot 106 1.5D 94-00 130091010 AUTOMEGA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Код запчастини | 130091010 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 106 |
| Ширина | 23 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 142 мм |
| Конструктивні особливості | Розділений |
- Ціна: 936 ₴

