
-9%
- Готово до відправки
- Код: 110083110
Компл.підшипників перед Golf/Passat 1.9D-2.9 06.91-04.99 110083110 AUTOMEGA
740 ₴
672 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компл.підшипників перед Golf/Passat 1.9D-2.9 06.91-04.99 110083110 AUTOMEGA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Код запчастини | 110083110 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Corrado, Golf, Passat |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 672 ₴

