
-9%
- Готово до відправки
- Код: 130043210
29xM10x27 Ролик паска приводного Audi A4 VW 1.8T/2.0 96- 130043210 AUTOMEGA
303 ₴
275 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
29xM10x27 Ролик паска приводного Audi A4 VW 1.8T/2.0 96- 130043210 AUTOMEGA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 130043210 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Eos, Superb, Polo, Leon, Toledo, A1, Touran, A3, A4, A6, TT, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 29 мм |
- Ціна: 275 ₴

