
-9%
- Готово до відправки
- Код: 51205
С/блок задня балка Peugeot 3008/308 1.4-2.0 07- 51205 3RG
769 ₴
699 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
С/блок задня балка Peugeot 3008/308 1.4-2.0 07- 51205 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 51205 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308 |
| Висота | 83 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
- Ціна: 699 ₴

