
-9%
- Готово до відправки
- Код: 51206
С/блок задній важеля перед. Citroen C4 Grand Picasso II, C4 Picasso II Peugeot 3008 SUV, 308 II 1.2-2.0D 02.13- 51206 3RG
314 ₴
285 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
С/блок задній важеля перед. Citroen C4 Grand Picasso II, C4 Picasso II Peugeot 3008 SUV, 308 II 1.2-2.0D 02.13- 51206 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 51206 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4, Grandland / Grandland X, 308 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 50.4 мм |
- Ціна: 285 ₴

