
-9%
- Готово до відправки
- Код: 60233
(2шт)Втулка стабiлiз. внутр. Peugeot 405 D21 60233 3RG
190 ₴
172 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
(2шт)Втулка стабiлiз. внутр. Peugeot 405 D21 60233 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 60233 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
- Ціна: 172 ₴

