
-9%
- Готово до відправки
- Код: 26720
Втулка підшипника КПП Audi A4, A5, A6, Q5 26720 3RG
190 ₴
172 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка підшипника КПП Audi A4, A5, A6, Q5 26720 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 26720 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5 |
| Висота | 25.6 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 28.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 46.1 мм |
- Ціна: 172 ₴

