
-9%
- Готово до відправки
- Код: 60270
Втулка перед. стаб. 24.5mm Peugeot Partner 08- 60270 3RG
185 ₴
168 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка перед. стаб. 24.5mm Peugeot Partner 08- 60270 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 60270 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
| Довжина | 50.4 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
- Ціна: 168 ₴

