
-9%
- Готово до відправки
- Код: 24712
Втулка КПП VW Caddy 1.6 95-/Polo 1.6 97- 24712 3RG
165 ₴
150 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка КПП VW Caddy 1.6 95-/Polo 1.6 97- 24712 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 24712 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 15.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 23.7 мм |
- Ціна: 150 ₴

