
-9%
- Готово до відправки
- Код: 60619
Втулка стабiлізатора перед. внутр. Renault Megane 96.01- 60619 3RG
165 ₴
150 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабiлізатора перед. внутр. Renault Megane 96.01- 60619 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 60619 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
- Ціна: 150 ₴

