
-9%
- Готово до відправки
- Код: 60616
Ø 20mm Втулка стабiлізатора перед. внутр. Renault Clio I, II, Kangoo, Megane I, Thalia I, 19 I, II 1.2-3.0 V6 Sport 01.88- 60616
165 ₴
150 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ø 20mm Втулка стабiлізатора перед. внутр. Renault Clio I, II, Kangoo, Megane I, Thalia I, 19 I, II 1.2-3.0 V6 Sport 01.88- 60616 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 60616 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
- Ціна: 150 ₴

