
-5%
- В наявності
- Код: 50214
Втулка стабілізатора перед. Citroen Jumper/Jumpy | Peugeot Boxer/Expert | Fiat Ducato/Scudo 50214 3RG
159 ₴
151 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора перед. Citroen Jumper/Jumpy | Peugeot Boxer/Expert | Fiat Ducato/Scudo 50214 3RG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 50214 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Expert, Ducato, Jumper |
| Місце встановлення | Передня |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
- Ціна: 151 ₴

