
-9%
- Готово до відправки
- Код: 76002005
Радіатор охолодження Skoda Fabia 1.0-1.9 00-14/VW Polo 1.4 01-18 76002005 VAN WEZEL
2 500 ₴
2 272 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Skoda Fabia 1.0-1.9 00-14/VW Polo 1.4 01-18 76002005 VAN WEZEL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 76002005 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
- Ціна: 2 272 ₴








