
-9%
- Готово до відправки
- Код: 06003401
Радіатор масляний АКПП BMW 5 (E60)/7 (E65/E66/E67) 04-09 N43/N52/N53/N62 (теплообмінник) 06003401 VAN WEZEL
1 854 ₴
1 685 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор масляний АКПП BMW 5 (E60)/7 (E65/E66/E67) 04-09 N43/N52/N53/N62 (теплообмінник) 06003401 VAN WEZEL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 06003401 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Довжина ядра радіатора | 139 мм |
| Ширина ядра радіатора | 69 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
- Ціна: 1 685 ₴










