
-9%
- Готово до відправки
- Код: 40006227
Радіатор пічки Peugeot 307 1.4-2.0 00-09 40006227 VAN WEZEL
1 013 ₴
920 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор пічки Peugeot 307 1.4-2.0 00-09 40006227 VAN WEZEL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 40006227 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 249 мм |
| Ширина ядра радіатора | 138 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
- Ціна: 920 ₴



