
-9%
- Готово до відправки
- Код: 40006226
Радіатор пічки Peugeot 307/307 SW 1.4-2.0 00- 40006226 VAN WEZEL
964 ₴
876 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор пічки Peugeot 307/307 SW 1.4-2.0 00- 40006226 VAN WEZEL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 40006226 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 247 мм |
| Ширина ядра радіатора | 135 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
- Ціна: 876 ₴



