
-9%
- Готово до відправки
- Код: 06003406
Радіатор масляний АКПП BMW X5 3.0d-4.6i 00-06 (теплообмінник) M54/M57/M62/N62 06003406 VAN WEZEL
1 752 ₴
1 592 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор масляний АКПП BMW X5 3.0d-4.6i 00-06 (теплообмінник) M54/M57/M62/N62 06003406 VAN WEZEL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 06003406 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
- Ціна: 1 592 ₴










