
-9%
- Готово до відправки
- Код: 504.581
Сальник півосі (L) Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Fiat Scudo 1.9D (40x58x10) 504.581 ELRING
434 ₴
394 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник півосі (L) Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Fiat Scudo 1.9D (40x58x10) 504.581 ELRING
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 504.581 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
- Ціна: 394 ₴

