
-9%
- Готово до відправки
- Код: 22-1115-0
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- 22-1115-0 METELLI
1 453 ₴
1 320 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15-
22-1115-0 METELLI
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Код запчастини | 22-1115-0 |
| Висота внутрішньої накладки | 62.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
- Ціна: 1 320 ₴

