-9%
- Готово до відправки
- Код: 86-00
Ролик паска приводного Opel X25XE Y26SE 77x17x23 86-00 CAFFARO
448 ₴
407 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готово до відправкиРолик паска приводного Opel X25XE Y26SE 77x17x23 86-00 CAFFARO
448 ₴407 ₴
+380 (99) 492-72-42
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ролик паска приводного Opel X25XE Y26SE 77x17x23 86-00 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ролик |
| Виробник | Caffaro |
| Код запчастини | 86-00 |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra, Calibra, Omega, 9-5, 9000 |
- Ціна: 407 ₴

