
-9%
- Готово до відправки
- Код: 025 215 7620
Колодки гальмiвнi 2 -, 3 - SPRINTER, VITO переднi (WVA 21577) 025 215 7620 MEYLE
1 405 ₴
1 277 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмiвнi 2 -, 3 - SPRINTER, VITO переднi (WVA 21577) 025 215 7620 MEYLE
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Meyle 0252157620 |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 215 7620 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
- Ціна: 1 277 ₴

