
-9%
- Готово до відправки
- Код: GDB3279
Комплект гальмівних колодок задн , CHERY TIGGO; TOYOTA RAV 4 I, RAV 4 II 1.6-2.4 01.94-12.14 GDB3279 TRW
1 235 ₴
1 122 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект гальмівних колодок задн , CHERY TIGGO; TOYOTA RAV 4 I, RAV 4 II 1.6-2.4 01.94-12.14
GDB3279 TRW
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | TRW GDB3279 |
| Висота | 54.1 мм |
| Ширина | 78.5 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3279 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Chery |
| Сумісність з моделлю | Tiggo, RAV4 |
- Ціна: 1 122 ₴

