
-9%
- Готово до відправки
- Код: REC130209
Фільтр повітряний ExtraClean FIAT DOBLO 1.3JTD 10- (RIDER) REC130209 RIDER
267 ₴
242 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний ExtraClean FIAT DOBLO 1.3JTD 10- (RIDER) REC130209 RIDER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | REC130209 |
| Виробник | Rider |
| Кросс-номери | ASHIKA 2002201; Blue Print ADA102248; Bosch F026400346; Champion U698606; Comline EAF763; Fiat 1606498480; Filtron AP0782; Knecht LX3465; Kolbenschmidt 50014555; Lancia 51873070; Magneti Marelli 153071760240; Mecafilter ELP9345; Ossca 00999; Purflux A1455; Quinton Hazell QFA0128; STC T407010; Sofima S3478A; Starline SFVF7528; Stellox 7101087SX; Swag 70939839; UFI 3047800; VAICO V240392; Valeo 585617; WIX Filters WA9666 |
| Зовнішній діаметр | 249.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 176.7 мм |
| Висота | 57.8 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, Lancer, Corona, Sapporo, Charmant, Galant, Celica |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.28000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 370 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 101328011 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 242 ₴

