-9%
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 217
BOSCH F 026 400 217 Фільтр повітря
641 ₴
582 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готово до відправкиBOSCH F 026 400 217 Фільтр повітря
641 ₴582 ₴
+380 (99) 492-72-42
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BOSCH F 026 400 217 Фільтр повітря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F 026 400 217 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
- Ціна: 582 ₴

