
-9%
- Готово до відправки
- Код: 150.153
Прокладка ГБЦ VW Caddy 1.9TDI 03-, Ø81,00mm, 1.45mm, 1 мітка 150.153 ELRING
1 732 ₴
1 574 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка ГБЦ VW Caddy 1.9TDI 03-, Ø81,00mm, 1.45mm, 1 мітка 150.153 ELRING
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.153 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Ford, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Leon, Caddy, New Beetle, Polo, A6, Ibiza, Touran, Jetta, Transporter, A3, Superb, Fabia, Golf, Passat, Bora, Alhambra, Cordoba, Roomster, Multivan, Toledo, A4, Altea |
| Товщина | 1.49 мм |
| Товщина після затягування | 1.49 мм |
- Ціна: 1 574 ₴

