
-9%
- Готово до відправки
- Код: 389.430
Прокладка ГБЦ Fiat Ducato/Iveco Daily 2.3JTD 02- 389.430 ELRING
1 765 ₴
1 604 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка ГБЦ Fiat Ducato/Iveco Daily 2.3JTD 02- 389.430 ELRING
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 389.430 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.3 мм |
| Проекція поршня до | 0.4 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, УАЗ, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Patriot, Ducato, Daily |
| Товщина | 1.1 мм |
- Ціна: 1 604 ₴

