
-9%
- Готово до відправки
- Код: 475.961
ELRING 475.961 Сальник коленвала (передній) VW T4/T5/Crafter 2.5TDI (35x48x10)
272 ₴
247 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ELRING 475.961 Сальник коленвала (передній) VW T4/T5/Crafter 2.5TDI (35x48x10)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 475.961 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Ford, Seat, Volkswagen, Volvo, Mercedes-Benz, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, 240, Octavia, 740, Passat, 80, California, Superb, 960, Polo, V-Class, 850, Leon, 940, Toledo, A3, A4, Transporter, A8, A6, TT, Golf, Alhambra, V-class , V70, S70, S80, Cordoba, Corrado, Coupe, Quattro, New Beetle, Ibiza, Crafter |
- Ціна: 247 ₴

