
-9%
- Готово до відправки
- Код: DF 324
Фільтр палива OM615-617 DF 324 MFILTER
266 ₴
241 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр палива OM615-617 DF 324 MFILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF 324 |
| Виробник | MFilter |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 62.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, MB, T1/TN, T1 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 241 ₴

