
-9%
- Готово до відправки
- Код: 1 987 429 401
Фільтр повітря DB W203 C180/C200CGI 1 987 429 401 BOSCH
855 ₴
777 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітря DB W203 C180/C200CGI 1 987 429 401 BOSCH
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 401 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 250 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Sprinter, C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 777 ₴

