
-9%
- Готово до відправки
- Код: ADC42255
Фільр повітряний CITROEN C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; MITSUBISHI LANCER VIII, OUTLANDER II; PEUGEOT 4007 1.5-2.4 11.06-
521 ₴
473 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільр повітряний CITROEN C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; MITSUBISHI LANCER VIII, OUTLANDER II; PEUGEOT 4007 1.5-2.4 11.06- ADC42255 BLUE PRINT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42255 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | 4007, C-Crosser, Outlander, Lancer, Enterprise |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 473 ₴

