
-9%
- Готово до відправки
- Код: 553.272
ELRING 553.272 Сальник коленвала (передній) MB 609 OM364 (65x90x13)
598 ₴
543 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ELRING 553.272 Сальник коленвала (передній) MB 609 OM364 (65x90x13)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 553.272 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 543 ₴

