
-9%
- Готово до відправки
- Код: 586.676
Сальник колінвала (передній) BMW 3 (E36)/5 (E34/E39)/7 (E32/E38)/8 (E31) (48x65x10) 586.676 ELRING
415 ₴
377 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник колінвала (передній) BMW 3 (E36)/5 (E34/E39)/7 (E32/E38)/8 (E31) (48x65x10) 586.676 ELRING
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 586.676 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Citroen, BMW, Lancia, Land Rover, Bentley, Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | X5, 3, Arnage, Omega, 7-Series, C35, #3, Z3, 164, Thema, Range Rover, SZ, 242, RZ, Z8, 155, Spider, CX, Roadster V8, Croma, 6, Z1, E38 |
- Ціна: 377 ₴

