
-9%
- Готово до відправки
- Код: 094.358
Сальник півосі VW Passat 83-88 (40x52x9) 094.358 ELRING
243 ₴
220 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник півосі VW Passat 83-88 (40x52x9) 094.358 ELRING
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 094.358 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 100, Ibiza, Golf, Polo, Derby, 80, Passat, Cordoba |
- Ціна: 220 ₴

