
-10%
- Готово до відправки
- Код: OS5391
Сальник 32x47x10 коленвала/розподільного валу OS5391 BGA
200 ₴
181 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник 32x47x10 коленвала/розподільного валу OS5391 BGA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OS5391 |
| Виробник | BGA |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Ford, Seat, Alfa Romeo, Lancia, Volkswagen, Volvo, Cadillac, Porsche, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, 100, Ibiza, Golf, Jetta, S80, Lupo, Q5, A3, Octavia, Scirocco, Q7, TT, Phaeton, Thesis, 850, Caddy, V70, Fabia, Passat, Quattro, A4, Polo, 80, New Beetle, A5, Transporter, A8, Touran, 940, Leon, 156, Toledo, Coupe, Cordoba, S70, A6, Touareg, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Сальник |
- Ціна: 181 ₴

