
-9%
- Готово до відправки
- Код: 300-00
Натяжний ролик поліклінового ременя MERCEDES C T-MODEL (S203), C T-MODEL (S204), C (W203), C (W204), CLK (A209), CLK (C209), CLS
500 ₴
454 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натяжний ролик поліклінового ременя MERCEDES C T-MODEL (S203), C T-MODEL (S204), C (W203), C (W204), CLK (A209), CLK (C209), CLS (C219), E (A207) , E (C207), ET-MODEL (S211) 3.0D 01.05- 300-00 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 300-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | Jeep, Chrysler, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, Grand Cherokee, Commander, 300C, S-Class, Sprinter, R-Class, Viano, G-Class, Vito, C-Class |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 454 ₴

