
-9%
- Готово до відправки
- Код: 16-91
70x17x24 Ролик паска приводного Audi A3/Skoda/VW 1.9/2.0Tdi 03- 16-91 CAFFARO
449 ₴
408 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
70x17x24 Ролик паска приводного Audi A3/Skoda/VW 1.9/2.0Tdi 03- 16-91 CAFFARO
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-91 |
| Виробник | Caffaro |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Toledo, Leon, Octavia, Touran, A3, Caddy, Altea, Passat, Jetta, Golf |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 408 ₴


