
-9%
- Готово до відправки
- Код: 72041
Радіатор пічки Sprinter/Crafter 06- 72041 NISSENS
2 968 ₴
2 698 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор пічки Sprinter/Crafter 06- 72041 NISSENS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72041 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 350 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 163 мм |
- Ціна: 2 698 ₴

