
-9%
- Готово до відправки
- Код: 762.821
Прокладка головки CDI OM612 762.821 ELRING
2 577 ₴
2 342 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головки CDI OM612 762.821 ELRING
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 762.821 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 88.8 мм |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.38 мм |
| Проекція поршня до | 0.62 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Sprinter, C-Class, G-Class |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
- Ціна: 2 342 ₴

