
-9%
- Готово до відправки
- Код: 06185
Втулка стабілізатора (заднього) MB 809-814 (d=50mm) 06185 FEBI
348 ₴
316 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора (заднього) MB 809-814 (d=50mm) 06185 FEBI
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 06185 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
- Ціна: 316 ₴

