
-9%
- Готово до відправки
- Код: STR-120324
Подушка заднього стабілізатора (D=41, L=60) (41/74x60mm) MERCEDES VARIO 512D-815D 09.96- STR-120324 S-TR
184 ₴
167 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка заднього стабілізатора (D=41, L=60) (41/74x60mm) MERCEDES VARIO 512D-815D 09.96- STR-120324 S-TR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | STR-120324 |
| Виробник | S-TR |
| Висота | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 167 ₴

