
-9%
- Готово до відправки
- Код: 02567
Подушка заднього стабілізатора 207-310 02567 FEBI
165 ₴
150 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка заднього стабілізатора 207-310 02567 FEBI
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 02567 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 150 ₴

