
-9%
- Готово до відправки
- Код: B22049PR
Повітряний фільтр TOYOTA COROLLA 1.6I 16V 92- B22049PR JC PREMIUM
282 ₴
256 ₴
+380 (99) 492-72-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряний фільтр TOYOTA COROLLA 1.6I 16V 92- B22049PR JC PREMIUM
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22049PR |
| Виробник | JC Premium |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Xedos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 171 мм |
- Ціна: 256 ₴

